TEDx Kežmarok (x=independently organized TED event) - Pavlína MorháčováTEDx Kežmarok (x=independently organized TED event) 13. september 2014
Hlavomorňa na Kežmarskom hrade

Pavlína Morháčová

Pavlína Morháčová

dizajnérka

Vyštudovala grafický dizajn na VŠVU v Bratislave. Od roku 2010 sa venuje projektu alternatívnej mapy Bratislavy – M_P_ BA. Ten pôvodne začal ako diplomová práca a s menšími obmenami funguje už piaty rok.

Projekt zbiera a kumuluje tipy obyvateľov Bratislavy na pekné miesta formou ich subjektívnych názorov a autentických odporúčaní. Kumuluje tipy výletné, gurmánske, zážitkové, historické i náučné, často krát i neznáme.

M_P_ BA je projekt voľnočasový, v bežný deň Pavlína pracuje ako grafická dizajnérka v Slovenskej národnej galérii, ale aj na voľnej nohe. Upriamuje sa na projekty spojené s kultúrou – knižky, katalógy, časopis, festivaly. Rada chodí a presúva sa, najmä keď je vonku pekne.

U nás bude hovoriť o mestskom dobrodružstve.

Kontakt:
info@tedxkezmarok.sk

facebook:
TEDxKezmarok

Čo je TEDx?

Formát TEDx vznikol v duchu motta „myšlienky hodné šírenia" ako program miestnych, samostatne organizovaných podujatí, ktoré umožňujú ľuďom stretnúť sa a spoločne zažiť atmosféru pripomínajúcu konferencie TED. Podujatia TEDx sú kombináciou premietaných videí TEDTalks a živých vystúpení rečníkov, ktorých účelom je podnietiť intenzívne diskusie a nadviazať vzťahy v malej skupine. Tieto miestne, samoorganizované podujatia nesú značku TEDx, kde x = nezávisle organizované podujatie TED. Konferencia TED definuje všeobecný rámec pre program TEDx, ale jednotlivé podujatia TEDx sú organizované nezávislými organizátormi* 
(Organizátori musia splniť určité pravidlá a predpisy).

This independent TEDx event is operated under license from TED