TEDx Kežmarok (x=independently organized TED event) - Miro RelovskýTEDx Kežmarok (x=independently organized TED event) 13. september 2014
Hlavomorňa na Kežmarskom hrade

Miro Relovský

Miro Relovský

pracuje vo svetovom kolotoči rally podujatí

Miro si splnil svoj životný sen. Motoristický nadšenec z Kežmarku dnes pracuje v motoristickom kolotoči rally podujatí a svetových rally sérií.
 
Predaj elektroniky v Kežmarku ho neuživil a tak sa vydal, ako mnohí Kežmarčania, do sveta. Mal však väčšie ambície ako ostatní Slováci vo Veľkej Británii a neuspokojil sa s prácou vo fabrike.
 
Ako sa dostal do prestížnej firmy, ktorá zabezpečuje servis pre továrenské tímy Ford na svetových podujatiach a ako to tam v zákulisí vyzerá? Prídte si vypočuť samotného Mira, veď predsa nebudeme prezrádzať všetko hneď v jeho profile :) 
  
 
Kontakt:
info@tedxkezmarok.sk

facebook:
TEDxKezmarok

Čo je TEDx?

Formát TEDx vznikol v duchu motta „myšlienky hodné šírenia" ako program miestnych, samostatne organizovaných podujatí, ktoré umožňujú ľuďom stretnúť sa a spoločne zažiť atmosféru pripomínajúcu konferencie TED. Podujatia TEDx sú kombináciou premietaných videí TEDTalks a živých vystúpení rečníkov, ktorých účelom je podnietiť intenzívne diskusie a nadviazať vzťahy v malej skupine. Tieto miestne, samoorganizované podujatia nesú značku TEDx, kde x = nezávisle organizované podujatie TED. Konferencia TED definuje všeobecný rámec pre program TEDx, ale jednotlivé podujatia TEDx sú organizované nezávislými organizátormi* 
(Organizátori musia splniť určité pravidlá a predpisy).

This independent TEDx event is operated under license from TED