Novinky

 • Nové videá z Hlavomorne!
 • Tlačová správa: Program Hlavomorne
 • Tlačová správa: Na kežmarskom hrade bude otvorená hlavomorňa!
 • Novoročná nádielka videí
 • Človek, ktorý prešiel celý svet, aby sa dostal, čo najbližšie k slnku

  15.11.2013

  Človek, ktorý prešiel celý svet, aby sa dostal, čo najbližšie k slnku
 • Nové video o projekte Odkazprestarostu.sk

  05.09.2013

  Nové video o projekte Odkazprestarostu.sk
 • V novom videu Ivan Akimov

  09.08.2013

  V novom videu Ivan Akimov
 • O čom hovorila Katka Koščová?

  03.08.2013

  O čom hovorila Katka Koščová?
 • Ďalšie video je zverejnené

  01.08.2013

  Ďalšie video je zverejnené
 • Ľudmila Kolesárová: Prečo je charita sexy

  29.07.2013

  Ľudmila Kolesárová: Prečo je charita sexy
 • Tlačová správa 2

  11.06.2013

  TEDxKežmarok už pozná všetkých desiatich rečníkov

  Licencované podujatie plné inšpirácií, výnimočných ľudí a neopakovateľnej atmosféry sa nezadržateľne blíži! TEDx sa v konferenčnej sále Kežmarského hradu uskutoční už v sobotu 22. júna so začiatkom o 14.00 h. O hodinu skôr odštartuje prezentácia účastníkov, nádvorie hradu bude pre širokú verejnosť otvorené už od desiatej dopoludnia.

   

  viac +
  Tlačová správa 2
 • Tlačová správa

  29.05.2013

  Svetoznáma konferencia TEDx prvýkrát v Kežmarku

  Kežmarský hrad bude v sobotu 22. júna 2013 dejiskom svetoznámej konferencie TEDx. Na prvom a jedinečnom podujatí v našom regióne sa predstaví 8 – 10 zaujímavých rečníkov s dôrazom na úspešných a inšpiratívnych Kežmarčanov, ľudí z nášho regiónu a ľudí, ktorí dokážu svojimi príbehmi a príkladmi inšpirovať. Prednášky sú krátke a dynamické a ich cieľom je najmä vytvoriť priestor na zamyslene a inšpiráciu a aktivizovať ľudí k činom.

   

  viac +
  Tlačová správa
 • Vítame vás na novej stránke!

  20.05.2013

  Dnes sme spustili našu úplne novú stránku, kde sa odteraz dozviete všetko podstatné. Okrem spíkrov, ktorí budú na podujatí vystupovať, sa tu budete môcť hlavne registrovať. Registráciu spustíme už v najbližších dňoch, tak buďte v strehu, nech vám nič neujde a kontrolujte náš nový web, ale i stránku na Facebooku.

  www.tedxkezmarok.sk

  www.facebook.com/TEDxKezmarok

  Vítame vás na novej stránke!
 • TEDx na hrad!

  20.05.2013

  Poznačte si všetci do svojich kalendárov dátum 22. jún 2013! Na Kežmarský hrad prichádza svetoznáma konferencia plná inšpirácií, vynímočných ľudí a neopakovateľnej atmosféry.

  Pokúste sa začať o veciach premýšľať inak. Presvedčte sa, že veci sa meniť dajú. Získajte nádej, že sny na skutočnosť premieňať ide. Nech ste kdekoľvek na svete. V New Yorku, či v Kežmarku.

  Všetkých, ktorí sa chcú nadýchať inšpiratívnej atmosféry, radi na TEDxKežmarok uvidíme. Tešíme sa na stretnutie na Kežmarskom hrade! 

  TEDx na hrad!
<12>
Kontakt:
info@tedxkezmarok.sk

facebook:
TEDxKezmarok

Čo je TEDx?

Formát TEDx vznikol v duchu motta „myšlienky hodné šírenia" ako program miestnych, samostatne organizovaných podujatí, ktoré umožňujú ľuďom stretnúť sa a spoločne zažiť atmosféru pripomínajúcu konferencie TED. Podujatia TEDx sú kombináciou premietaných videí TEDTalks a živých vystúpení rečníkov, ktorých účelom je podnietiť intenzívne diskusie a nadviazať vzťahy v malej skupine. Tieto miestne, samoorganizované podujatia nesú značku TEDx, kde x = nezávisle organizované podujatie TED. Konferencia TED definuje všeobecný rámec pre program TEDx, ale jednotlivé podujatia TEDx sú organizované nezávislými organizátormi* 
(Organizátori musia splniť určité pravidlá a predpisy).

This independent TEDx event is operated under license from TED