TEDx Kežmarok (x=independently organized TED event) - KicKTEDx Kežmarok (x=independently organized TED event) 13. september 2014
Hlavomorňa na Kežmarskom hrade

KicK

KicK

občianske združenie

Kultúrne a inšpiratívne centrum Kežmarčanov (KicK) je občianske združenie, ktoré sme založili práve preto, aby sme do nášho mestečka prinášali inšpiráciu.

Inšpiráciu pre všetkých, bez rozdielu veku, rasy, vierovyznania, spoločenského postavenia. Jedinou nevyhnutnou podmienkou pre všetkých, ktorí chcú s nami zdieľať všetky dobrodružstvá hľadania a inšpirovania sa, je otvorená myseľ. Budeme radi, keď sa k nám pridáte.

Občianske združenie vzniklo v roku 2013 a pod jeho hlavičkou sme odvtedy zorganizovali napr. TEDxKežmarok 2013, Piknikk 2013 a podieľali sme sa na spoluorganizácii Stanovačky Slovenskej národnej galérie v Strážkach 2014. 

Kontakt:
info@tedxkezmarok.sk

facebook:
TEDxKezmarok

Čo je TEDx?

Formát TEDx vznikol v duchu motta „myšlienky hodné šírenia" ako program miestnych, samostatne organizovaných podujatí, ktoré umožňujú ľuďom stretnúť sa a spoločne zažiť atmosféru pripomínajúcu konferencie TED. Podujatia TEDx sú kombináciou premietaných videí TEDTalks a živých vystúpení rečníkov, ktorých účelom je podnietiť intenzívne diskusie a nadviazať vzťahy v malej skupine. Tieto miestne, samoorganizované podujatia nesú značku TEDx, kde x = nezávisle organizované podujatie TED. Konferencia TED definuje všeobecný rámec pre program TEDx, ale jednotlivé podujatia TEDx sú organizované nezávislými organizátormi* 
(Organizátori musia splniť určité pravidlá a predpisy).

This independent TEDx event is operated under license from TED